31 Mart 2011 Perşembe

KOLLAMA 122. Bölüm - Nurbanu Gerçeği Öğrenmek Üzere...

Bomba patlıyor, Necip ve Yiğit şokta, Mazhar Bey'in bu ikiliye bir sürprizi var, Nurbanu ise acı gerçekle yüzleşiyor... Kollama yeni bölümüyle Cuma akşamı 19:40'ta Samanyolu TV'de sizlerle...

Resim

Amir Necip'in başı ailevi meselelerle dertte...
İstihbarat binasına düzenlenen saldırı herkesi şok eder. Tüm delillerin yok olması Amir Necip ve Yiğit'i zor durumda bırakır. Ancak Mazhar Bey'in, ekibindeki polisler için bir sürprizi vardır.

Bu arada Arzu, Memduh'un değiştiğine bir türlü inanmaz. Memduh'u gizlice takip eder ve düşüncelerinde haklı olduğunu anlar. Nurbanu ise annesinin katilinin kim olduğunu öğrenmek üzeredir. Aylarca babasıyla konuşmayan Nurbanu, nihayet gerçeklerle yüzleşecektir.


SAVCI ÖZ ATANDI, BAKIN KOLLAMA DİZİSİ NASIL ÇARPITILDI?

Kollama'dan çarpıtmaya cevap!

Savcı Zekeriya Öz'ün yeni görevine atanması Samanyolu TV'de yayınlanan Kollama ile ilişkilendirildi.

Resim

HSYK'nın 29.03.2011 tarihli kararnamesi ile Savcı Zekeriya Öz'ün İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekilliğine atanması üzerine, bazı internet sitelerinde bu durum Samanyolu TV'de yayınlanmakta olan “Kollama” isimli dizi filmle ilişkilendirilerek imalı haberler yapılmıştır.

Söz konusu haberlerde, “Kollama” dizisinde birebir Ergenekon davasındaki karakterlerin ve olayların canlandırıldığı, filmde yer alan Savcı Zeki Yahya karakterinin ise Savcı Zekeriya Öz olduğu ileri sürülmüştür.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Kollama dizisinde yer alan kişiler tamamen hayali ve olaylar da kurgusaldır. Dizideki karakterler gerçek hayatta herhangi bir kişiyi temsil etmemektedir.

Kollama dizisinin 25.03.2011 tarihli bölümünde Savcı Zeki Yahya'ya komplo kurulmuş, bir avukatın taciz iddiası nedeniyle Müsteşar tarafından “şimdilik dinlenmeye” alınmıştır. Savcı Zeki Yahya hakkındaki iddia nedeniyle toplum içine çıkamaz, insanların yüzüne bakamaz durumdadır. Yerine gelen savcı ise “Yüce Baron”a bağlıdır.

Dizi izlendiğinde görüleceği üzere her iki olay arasında hiçbir benzerlik olmadığı gibi, iddiaların hiçbir gerçek yanı da bulunmamaktadır.

Kollama'nın Cuma günkü yayınında ise seyircilerimizi büyük sürprizler beklediğini bu vesileyle aktarmayı Kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

Resim


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder