17 Mart 2012 Cumartesi

30 Yıldır Aradığı Ailesine Kavuştu

''Aşk olsun. Üç bölümdür Samanyolu’ndaki ‘Farklı Desenler' dizisinde oynuyor bu kardeşin, ama sen tek satır yazmıyorsun. Adına ister tesadüf de ister başka bir şey,enim katıldığım ilk hafta reyting listesinde 10’uncu oldu dizi. İkinci haftada gün üçüncüsü, üçüncü hafta da ise beşinci .''

Samimi söylüyorum Bülent Bilgiç, bu sitemi yapıncaya kadar haberim yoktu STV’deki dizinin kadrosuna katıldığından...

STV’de ''Farklı Desenler'' diye bir dizi olduğunu biliyordum, ama 68’nci bölüme ulaştığından da haberdar değildim, reytinglerinin bu kadar yükseldiğinden de.

İki sezondur ekranda olan “Farklı Desenler'', ''Feride'' (Gözde Başaran) adlı genç kızın gerçek anne ve babasını bulma mücadelesi üzerine kurulu bir dizi. Baba ''Ayhan'' (Bülent Bilgiç) ile anne ''Asuman'ın (Filiz Taçbaş) yolları ''Feride'' dünyaya gelmeden ayrılır. ''Feride'nin gerçek anne ve babasını bulma çabaları 30 yıl sonra sonuç verir. 

''Feride'nin babası ''Ayhan'' rolüyle diziye katılan Bülent Bilgiç, hafta içinde çekilen ''baba - kız kavuşması'nın reytingleri daha da yükselteceğini söyledi.

Pazar akşamları Samanyolu’na iyi reyting getiren dizinin yapımcısı Ömer Önder, yönetmeni ise Nursan Esenboğa. Dizinin müzikleri ise Yücel Arzen gibi bir ustaya emanet.


30 Yıldır Aradığı Ailesine Kavuştu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder